Bolti eladó

  • Cég neve

    Orsay Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Cégünk elkötelezett a kiváló vásárlói élmény biztosítása iránt, és jelenleg ruházati eladót keres csapatába. A pozíció kulcsfontosságú szerepet tölt be a vásárlók kiszolgálásában, az áruk hatékony bemutatásában és értékesítésében. A próbafülkék kezelése, a készlet precíz nyomon követése és az üzleti tér rendezettségének fenntartása is a feladatkör részét képezi.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és értékesítő készség
  • Proaktív hozzáállás és rugalmasság
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Magas szintű termékismeret
  • Kasszában való magabiztosság

Amit kínálunk

  • Attraktív bérezés
  • Rész vagy Teljes munkaidős foglalkoztatás lehetősége
  • Széleskörű fejlődési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény
  • Munkaruha

Céginformáció

Üdvözlünk újra az ORSAY világában,
ahol az elegancia és kifinomultság találkozik az innovációval. Célunk, hogy kiemelkedő élményt nyújtsunk minden vásárlóknak, és egyedi termékeinkkel kiemeljük az egyéni stílust és önbizalmat. Az ORSAY nem csupán divatot kínál, hanem életstílust, ahol a minőség és a design összefonódik egy kifinomult egységbe.

Fedezzük fel közösen az ORSAY világát, ahol minden részlet a tökéletesség és az egyediség jegyében születik meg.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el részünkre önéletrajzát.