Bolti eladó

  • Cég neve

    MONOBRAND Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 370e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti Tamaris (Aréna, Árkád, Corvin és Premier Outlet) üzleteinkbe keresünk bolti eladókat. Üzleteink teljes listáját megtalálod a Monobrand webáruház oldalán is.

Főbb feladatok, munkák:

·  A vásárlók kiszolgálása
· Az árukészlet napi szintű kezelése
· Az áru átvétele, webes rendelések összekészítése
· A termékek kihelyezése az üzlethálózat meghatározása szerint
· Az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása
· A munkaterület rendben és tisztán tartása
· Pénztárgép kezelése
· Leltár

Elvárások

·       Kedves és mosolygós, vásárló orientált hozzáállás
·       Igényes vagy a munkádra
·       Elhivatott és megbízható vagy
·       Alapszintű számítógépes ismeret
·       Pontos, rugalmas és önálló vagy

Előnyt jelent

· A pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem szükséges az angol nyelvtudás és a kereskedelmi végzettség.
· Rendelkezel kereskedelmi tapasztalattal, leginkább cipőboltban.

Amit kínálunk

·       Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
·       Sokszínű feladatkör és kedves munkatársak
·       Azonnali munkakezdés
·       50%-os dolgozói vásárlási kedvezmény

A "Jelentkezem" gombra kattintás után légyszíves csatold fényképes önéletrajzodat.