Bolti eladó

  • Cég neve

    MEGSZERVEZLEK BT.

  • Munkavégzés helye

    1174 Budapest, Rákosmezei Repülők útja

  • Fizetés

    Nettó 280e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A következő feladatokat kell ellátni: vevőkiszolgálás, csemege pultozás, Fornetti sütés, áruátvétel, árufeltöltés, takarítás és kassza kezelés. Ezeket a feladatokat könnyedén el lehet sajátítani. Nem kell különösebb szaktudás, vagy szakértelem hozzá.
Ráadásul, a jelentkezőket szívesen be is tanítjuk!
Persze, ha dolgoztál már korábban is kis közértben, az nagy előnyt jelent!

Elvárások

Lojális, önálló munkavégzésre képes munkatársakat keresünk. Akik könnyen és tartósan be tudnak illeszkedni kis csapatunkba.

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat, vevő központúság, figyelmesség, találékonyság, leleményesség.
Ezek mellett természetesen, nagyon jó, ha valakinek tényleg jó kommunikációs készsége van, és jó a probléma megoldó képessége. Amennyiben türelmes is, akkor az egyenesen SZUPER!

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk rátermett, lojális munkavállalóknak, versenyképes fizetéssel, kiszámítható munkaidővel és munkabeosztással!
Családias légkörű kis boltunkba várjuk olyan talpra esett, megbízható, vidám személyiségek jelentkezését akik az Önálló munkavégzés mellett könnyen beilleszkednek a 4 fős kis csapatunkba.
Egyik héten délelőtt, másik héten délután történik a munkavégzés, mely csekély 7,5 órát jelent naponta, így rendszeresen lehet későig lustizni, vagy délutánra programokat szervezni...
Nem hiszünk a fluktuációban, ezért mindent megteszünk annak érdekében, hogy kollégáink elégedettek legyenek és hosszú távon tudjunk együtt dolgozni. Folyamatosan fejlesztjük a munkakörülményeket; növeljük a pihenő időt, és a pihenő napok számát. Bónusz / jutalék mellett, étkezési és utazási hozzájárulással, munkavállalói hitellel, és árengedménnyel egészítjük ki a munkatársaink fizetését.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Kis közértünk, a Heli-Teli Kosár 2006 decemberében nyitotta meg kapuit.
  • Prosperáló vállalkozásunk közel 18 éve működik, közmegelégedésre.

Várjuk jelentkezésed. Fényképes önéletrajzodat e-mailen küld el hozzánk.
Amint tudunk válaszolni fogunk!