Bolti Eladó

  • Cég neve

    Foot Locker Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Váci út

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A munkavállaló felelős a vásárlók aktív kiszolgálásáért, az értékesítési terv megvalósításáért és az üzlet tisztaságáért.

Elvárások

Szereted a cipőket és a sportruházatot a legújabb trendek szerint? Lenyűgöznek téged a sneakerek világa és a legjobb márkák? Pozitív vagy tele energiával és könnyen létesítesz kapcsolatot másokkal?

Ha IGEN, mi arról álmodozunk hogy csapatunk tagja légy, esélyt adunk arra hogy tanulj, fejlődj, és egy fantasztikus életstílus márkát teremts velünk a Magyar piacon.

Azokat a sneaker rajongókat keressük akik:
-jól es kényelmesen érzik magukat a vásárlók kiszolgálásában
-legyen rajongó és pozitív attitűdöd
-tudsz rugalmas lenni és a hétvégi munka nem jelent gondot
-ruházati értékesítő tapasztalat előny
-Angol nyelvtudás szintén előny

Amit kínálunk

Mit kinálunk?
-rész/ teljes munkaidő
-stabil munkaviszony munkaszerződés által
-egy vonzó bónusz rendszer az eredményeid alapján
-Az üzlet működését és a termékek bemutatását a legjobb üzleti specialisták által
-kedvezmények a termékeinkre és munkaruha ami a márkánkat szimbolizálja
-fiatalos, dinamikus és szenvedélyes munkavégzés

Céginformáció

A cipők nem változtatják meg a világot… DE TE IGEN!

Nekünk a Foot Locker-nél mindig a sneakerek-en jár a fejünk, és semmi sem tesz minket büszkébbé annál hogy megoszthatjuk a legfrissebb divat trendeket a követőinkkel. Már több mint 30 éve ügyelnek a kollekcióinkra a legnagyobb sneakerhead-ek. Csak a legjobb, legegyedibb termékek kerülnek a polcainkra a boltjainkban.