Bolti eladó

  • Cég neve

    EZÜSTHAJÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Ócsai út 1.

  • Fizetés

    Nettó 234e - 300e Ft havi bér Nettó 15e - 70e Ft havi jutalék Nettó 100e - 200e Ft éves bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Hogy mi is lesz a feladatod
  • pénztár precíz kezelése
  • vásárlók tökéletes kiszolgálása a lehető legkedvesebben
  • a csapat munkáját segíteni, segíteni és persze segíteni
  • sokat tanulni a kamionfelszerelésekről
  • értékesíteni, értékesíteni és néha egy picit többet értékesíteni
  • a bolt töltése és rendben tartása
  • új termékek és akciók esztétikus kihelyezése

Elvárások

A Convoy Truck Shopban a helyed, ha
  • bírod az igát és nem probléma felkapni 15-20 kilót
  • túléled, ha 1-2 méter magasban kell lenned egy rövid ideig
  • kulturáltan tudsz viselkedni és a mosoly sem áll messze tőled
  • nem muszáj a matek phd, de azért ne legyen fejtörő a 2+2
  • őszinte vagy és bízol önmagadban
  • nyitott vagy az újdonságokra
  • szeretsz az újításokon gondolkodni és vállalod a felelősséget a tetteidért
  • szeretsz csapatban dolgozni és a közös célért tudsz és akarsz küzdeni
  • nem kevered össze a húszezrest a kétezressel
  • akarsz dolgozni, nem pedig csak az idődet akarod eltölteni
  • megtudod különböztetni az R-es Scaniát egy Volkswagen Bogártól
  • értékesítői vénád van és kereskedői szemléleted
  • időben tudsz érkezni
  • van szombati munkavégzés, de erről majd úgyis beszélünk, ha eljutunk oda

Előnyt jelent

Amit nagyon szeretnénk, de nem kötelező
  • kereskedelmi tapasztalat bárhonnan
  • angol nyelv mellett bármilyen idegen nyelv ismerete
  • autó alkatrészekkel, felszerelésekkel kapcsolatos ismeretek
  • kamionos közösségek ismerete
  • B-s jogosítvány
  • targonca jogsi

Amit kínálunk

Cserébe adunk
  • 234.300 Ft nettó (bruttó 345.000 Ft + bruttó 10.000 Ft műszakpótlék) kezdő fizetést a teljes munkaidőre
  • már az első hónaptól bekerülsz a jutalék rendszerünkbe, ami éves átlagot nézve nettó 50.000 és 100.000 Ft között van (Bruttó 75.000 és 150.000 Ft közötti összeg)
  • van hónap dolgozója cím, nettó 33.000Ft (bruttó 50.000Ft)
  • munkaruhát, hogy ne a sajátodat koszold össze
  • évente csapatépítőt
  • egy megbízható, 34 éve működő munkahelyet
  • megbízható és normális kollégákat
  • hófehér és leinformálható munkahelyet
  • egy csapatot, ahol a munkád számít és tudsz többet tenni, hogy többet kapj
  • karácsonykor bónuszt, de ezért meg kell dolgozni
  • minden második szombaton munka, ezért több szabadnap és szabad vasárnapok, hogy a családdal is lehess

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Kedves leendő csapattag!

Örömömre szolgál, hogy felhívhatom a figyelmedet Magyarország egyik legrégebbi kamionos felszerelés boltjának az álláshirdetésére!

Közel 34 éve rendületlenűl fejlődő, többféle formában is létező kamionos kiegészítőkkel foglalkozó családi vállalkozásunkat szeretnénk bővíteni, egy vidám, mosolygós és dolgozni akaró kollégával.
Jelenleg 55-en dolgozunk a cégnél, ebből 33-an Budapesten és szeretnénk ha te is részese lennél színes csapatunknak!
Lejjebb görgetve minden szükséges információt megtalálsz amire szükséged lehet, hogy eldöntsd szeretnél-e nálunk dolgozni.
Várjuk jelentkezésedet!

A jelentkezés gomb után kérlek csatold fényképes Önéletrajzodat.