Bolti eladó értékesítő

  • Cég neve

    Hunnia Kristály Kft

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Lomb utca

  • Fizetés

    Nettó 270e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása
  • Szakmai tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban
  • Beérkező telefonok, e-mailek kezelése
  • Rendelések kezelése az ügyviteli rendszerben
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megkeresése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Árupakolása
  • Rendelések kezelése, összekészítése és kiadása
  • Készletek karbantartása, központi raktárból való bekérések

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kedves, barátságos, vásárlóközpontú hozzáállás
  • Kereskedelmi szemléletében fontos, hogy nem termékeket értékesítünk, hanem a hozzá kapcsolódó előnyöket, használatot
  • Számlázóprogram kezelés - napi zárások kezelése
  • Word, Excel, felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi tapasztalat min 2 év
  • Számítógép gyakorlott kezelése
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Cégünknél a dolgozók részére az alábbiakat kínáljuk:
  • kulturált munkakörnyezet
  • stabil, pontos fizetés
  • kiszámítható munkaidő
  • túlóra mentesség
  • szabad hétvége
  • kalkulálható szabadság

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Hunnia Kristály Kft-t 1994-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy a hazai koktél bárokat, éttermeket, rendezvény szervezőket, szállodai reggeliztetőket, kávéházakat, bisztrókat, pizzériákat, gyors éttermeket - fast food- street food - vendéglátó helyeket, iskolai, kollégiumi menzákat és a kórházi étkeztetést végzőket valamint a nagy konyhákat, cukrászatokat, pékségeket kiszolgáljuk jó minőségű, tartós, hosszú élettartamú vendéglátóipari eszközökkel.

A jelentkezés gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát. Személyesen és telefonon történő jelentkezést nem tudunk elfogadni.