Bolti eladó értékesítő

  • Cég neve

    AGRIANTER Kft.

  • Munkavégzés helye

    6771 Szeged, Hősök tere 10.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szeged külvárosi részén üzemelő Gazdabolt és Barkácsáruházba keresünk jó fizika és szellemi terhelhetőségű, műszaki beállítottságú (vízszerelés, csavar és kötőelem, villany szerelés, kéziszerszámba jártas)  munkatársat 8 órás bejelentéssel. Növényvédő szer és vetőmag ismeret előnyt jelent.

Elvárások

Szakértelem,terhelhetőség mind fizikai,mind szellemi, vevő centrikusság, emberek iránti empátia, udvariasság.

Előnyt jelent

Növényvédő szerek ismerete, ezekben jártasság. A hirdetésben nem elvárás az önéletrajz csatolása, de előnyt jelent..

Amit kínálunk

Családias vállalkozás, ahol ismeretlen az egymás "furkálása", nagyon jó hangulatú csapat dolgozik, amit nem engedünk bomlasztani. A bérezés nagyban függ a meglévő tudástól, gyakorlattól.

Céginformáció

Áruházunk 1985 óta működik, azonos vezetéssel, 1990-től magánkézben. Nagyon széles árú választékkal rendelkező áruház vagyunk, amit szlogenünk reprezentál: minden kapható, ami egy házban, háztartásban kell!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!