Bolti eladó

  • Cég neve

    Cat Mobile Kft.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged

  • Fizetés

    Nettó 250e - 300e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Felsorolni is nehéz, hogy mi mindennel foglalkozunk és mit kaphat tőlünk a vásárló, de teszünk egy próbát:
  • Új készülékek beszerzése azonnal, a megjelenés napjától (legyen szó mobiltelefonról, tabletről, vagy laptopról)
  • Használt készülék beszámítása új készülékbe, vagy használt készülék felvásárlása (leginkább mobiltelefon esetében)
  • Régi készülékből átköltöztetés új készülékbe, segítség a beállításokban, beköltözésben
  • Készülék megvizsgálása, esetleges javítása, tisztítása
  • Kiegészítők forgalmazása (leginkább mobiltelefon kiegészítők)
  • Ügyfél orientált, barátságos kiszolgálás
  • Hozzáértő munkatársak alkalmazása
  • Rugalmas hozzáállás
  • Szokatlanul nagy mennyiségű árukészlet új és használt mobiltelefonok és kiegészítők terén
  • Fólia felhelyezése és minden kiegészítő üzembe helyezése, ami a helyszínen lehetséges
  • Szakértő segítség nyújtás, hogy az ügyfél a számára legmegfelelőbb eszközt választhassa
  • Hatékony problémamegoldás
  • Megalkuvást nem tűrő magatartás hibás, problémás készülékek esetében

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzést várunk el, a rábízott feladatok teljeskörű végrehajtását.
  • Folyamatos termékismeretet igényel a munkakör, így a mobiltelefon trendek követése, ismerete elvárás hosszútávon.
  • Saját tudásának gyarapítása iránti ambíciói legyenek, a gyors, könnyű betanulás érdekében.
  • Ápolt, igényes megjelenés jellemezze.
  • Hétvégi munkavégzés ne jelentsen problémát.

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent a szakmai tapasztalat, de nem kizáró tényező a meglétének hiánya.
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés az elektronikai termékek iránt

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • A betanulási / próbaidő lejártát követően fix,magasabb javadalmazás.
  • Piaci normához képest kiemelkedő jövedelem hosszútávon.
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény

Fényképes önéletrajz csatolásával.