Bolti eladó

  • Cég neve

    Aranyi Fusion Kft.

  • Munkavégzés helye

    7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 11/1.

  • Fizetés

    Bruttó 267e - 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Feladataid lesznek:
- Telefontartozékok értékesítése
- Kijelzővédő fólia / üvegfólia felrakása
- Az üzlet tisztán tartása, működésének zökkenőmentes biztosítása
- Napi zárás és nyitás

Elvárások

Jelentkezz, ha magadra ismersz:
- Kicsit is érdekelnek a telefonok
- Jó a kézügyességed
- Szeretsz emberekkel beszélni
- Igényes vagy magadra és a környezetedre
- Nem jelent gondot a hétvégi munkavégzés és a délutános/ délelőttös műszak

Előnyt jelent

Magára és környezetére igényes alkalmazottakat keresünk!
Fontos, hogy olyanok jelentkezését várjuk, akinek megfelelő a rendszereres hétvégi és a rendszeres délutános munkavégzés!

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
- Rugalmas időbeosztás
- Jó hangulatú munkavégzés
- Hosszútávú lehetőség
- Modern környezet

Céginformáció

Üzletünk Pécs legnagyobb bevásárlóközpontjában az Árkádban található.
Mi a tokstop-ban segítünk megtalálni okos eszközödhöz a tökéletes kiegészítőt 2018 óta, a hét minden napján!

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, esetleg egy rövid motivációs levéllel (nem kötelező) együtt!