Bolti eladó

  • Cég neve

    A&P Company Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Deák Ferenc tér

  • Fizetés

    Nettó 261e - 380e Ft havi bér Nettó 10e - 60e Ft havi mozgóbér Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Eladó munkatársakat keresünk kommunikáció képes angol nyelvtudással, állandó munkára a belvárosi üzleteinkbe ( Deák Ferenc tér és Váci utca ) illetve az Árkád bevásárlóközpontban lévő üzleteinkbe!

Natúr, egészséges magvakat, édességeket, aszalt gyümölcsöket és egyéb finomságokat árulunk!

Tapasztalat nem szükséges, de előnyt jelent!

Amit kínálunk:
- Bejelentett munka
- kezdő nettó 1450-1800 Ft/h
- átlag havi 15 nap (10-12 órás munkavégzés)

Elvárások

Amit szeretnénk:
- a vásárlók udvarias kiszolgálása - szeretnénk nagy hangsúlyt fektetni a vásárlókkal való kommunikációra, így kérlek csak akkor jelentkezz, ha nem okoz gondot megszólítani akár angolul a vásárlókat!
- az üzlet rendben és tisztán tartása
- megbízhatóság
- kedvesség, pozitív kisugárzás
- precizitás
- angol ( kommunikációképes ) nyelvtudás

Amit kínálunk

- Bejelentett, hivatalos munka
- Nettó 1450-1800 Ft/h
- Átlag havi 15 nap (10-12 órás munkavégzés)

Céginformáció

Cseh tulajdonú aszalványokat, magvakat és gumicukrokat értékesítő cég vagyunk.