Bolthelyi értékesítő

  • Cég neve

    IMPEX 2000 HoReCa Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gyáli út 27.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A bemutatótermünket személyesen felkereső vásárlók szakszerű kiszolgálása, HoReCa és higiéniás termékekkel kapcsolatban.
  • Adott termékkör kategória alap beszerzési tevékenysége.
  • Eladótéri értékesítéshez kapcsolódó feladatok ellátása.
  • A telefonon, e-mailen, weben keresztül beérkező ajánlatkérések és rendelések feldolgozása és utókövetése.
  • Rendelésekkel kapcsolatos információk kezelése.
  • Rendelés változás utókövetése.
  • Termékajánlás, kiegészítő és helyettesítőtermék ajánlása.
  • Értékesítési folyamat részeként számlák kiállítása, kezelése és módosítása az ERP rendszerben.
  • Visszáru adminisztrációs kezelése.
  • Reklamációk kezelése.
  • Bolthelyi értékesítéshez kapcsolódó pénztárkezelés.
  • Ügyfelek gyors, pontos, hatékony és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása.
  • Magas fokú termékismeret elsajátítása.

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office-Outlook, Excel, Word)
  • Képesség és hajlandóság az ügyfélkezelés teljes folyamatához, az ajánlatadástól az utókövetésen át, a kapcsolatok ápolásáig.
  • ERP ismerete, webshop kezelése.
  • Minimum 3 éves tapasztalat értékesítés, bolti értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Ügyfélközpontú szemléletmód.
  • Adminisztrációs fegyelem.
  • Minimum 1 éves pénztárkezelési tapasztalat.
  • Megfelelő kreativitás külföldi vásárlókkal való egyeztetés során.
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.
  • kommunikációs készség.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Nyugodt és pozitív személyiség.
  • Készséges, segítőkész hozzáállás.
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzésre egyaránt való alkalmasság
Megbízhatóság, precizitás.

Előnyt jelent

  • HoReCa és/vagy vendéglátóipari, FMCG, F&B tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Középfoknál magasabb angol nyelvtudás.
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Értékesítési tréningeken való részvétel.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőséget, stabil munkaadói háttérrel.
  • Lehetőséget tanulni, fejlődni.
  • Felépített és mentorált beillesztési programot.
  • Modern üzlet és irodakörnyezetet, jó megközelíthetőséggel.
  • Kidolgozott motivációs rendszert.
  • Versenyképes, kiszámítható, bejelentett jövedelmet.
  • Jól tervezhető, egy műszakos munkarendet 07-16h-ig.
  • Vidám, sikerorientált csapatot.

Céginformáció

Cégünk az Impex 2000 HoReCa Center Kft., a vendéglátóipari és vegyipari termékek kis-és nagykereskedelmi szegmensében piacvezető vállalkozás Magyarországon. 30 éves, nagy múltú vállalatként, célunk a minőségi termékek és szolgáltatások nyújtásán túl a HORECA szektor számára értéket teremteni. Folyamatos fejlődésünk részeként bővül értékesítői csapatunk, ezért olyan kollégát keresünk, aki ügyfélorientált hozzáállásával hitelesen képviseli cégünket, több mint 6000 terméket tartalmazó kínálatunkat, és aki szívesen csatlakozna dinamikusan fejlődő csapatunkhoz. Ha szeretnél Te is részese lenni, egy hazai sikertörténetnek, várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben úgy érzed szívesen csatlakoznál fiatalos csapatunkhoz, úgy a "jelenkezem" gombra kattintva várjuk fényképes pályázatodat, fizetési igény megjelöléssel.