BMW és Mini alkatrész értékesítő / raktáros

  • Cég neve

    AVALON MOTORS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szikszó

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Autóalkatrészek beazonosítása, rendelése
  • Beérkező alkatrészek és eszközök átvétele, bevételezése, mozgatása
  • Alkatrészek összekészítése, kiadása a szerelők részére
  • A tevékenységhez tartozó adminisztráció elvégzése, adatbázis kezelése
  • Belső és külső ügyfelek eredeti alkatrészekkel történő kiszolgálása
  • Árajánlatok készítése
  • A kiszállítandó alkatrészek összekészítése
  • A napi munka során felmerülő műszaki kérdések megoldása, megválaszolása
  • Téli/nyári abroncsok tárolása, műhely felé történő kiadása
  • Raktárrend fenntartása

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Járműalkatrész ismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmény
  • Munkába járás támogatása
  • Dolgozói kedvezmények az ANGEL PETROL töltőállomás kínálatára és üzemanyagára
  • Vidám, pörgős csapat, segítőkész kollégák
  • Hosszútávú munkalehetőség, tőkeerős hazai vállalati háttérrel
  • A BMW által szervezett oktatások

Céginformáció

AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.
Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Szikszóra, az Avalon Motors BMW és MINI márkaszervizébe azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!
Csatlakozzon hozzánk BMW ÉS MINI ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐKÉNT / RAKTÁROSKÉNT.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.