Biztosításközvetítő

  • Cég neve

    Gr&Ka-Financial Kft

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Biztosítási tanácsadás az érdeklődő és már meglévő ügyfeleink számára. Számukra személyes ajánlatok készítése, megfelelő tájékoztatás biztosítása.
  • Ügyfélállományod aktív kezelése, a benne rejlő további értékesítési lehetőségek kiaknázása.
  • Az értékesítés vezető kollégák időszakos informálása a teljesítményedről.
  • Német munkáltatónk elvárja a precizitást és a pontosságot tőlünk, ehhez minden rendszer szintű támogatást biztosít számunkra. Így fontos a belső rendszerek mihamarabbi átlátása, a szerződések hiánytalan rögzítése, saját ügyfeleid kéréseinek adminisztratív kezelése is.
  • Rugalmas beosztásban dolgozhatsz, viszont szeretnénk olyan munkatársat találni akiben megvan a kellő célorientáltság, felelősségvállalás és képes egyedül is a napi szintű folyamatos, aktív munkavégzésre.
  • Kiszámíthatóságot, megbízhatóságot, együttműködést várunk tőled, a legoptimálisabb munkavégzés érdekében.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodással rendelkezel.
  • Kiváló a kommunikációs képességed, probléma megoldó készséged.
  • Van benned értékesítő véna és emellett megbízható személyiségnek vallod magad.
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, viszont olyanok jelentkezését is örömmel várjuk akik más területről váltanának, esetleg pályakezdők de szívesen megismerkednének az értékesítés szépségével.
  • Empatikus, jó hangulatú, vidám embernek gondolod magad, és szeretnéd magad hasonló emberekkel körül venni.

Előnyt jelent

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat pénzügyi vagy egyéb értékesítési területen
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • A piac egyik legjobb ügyfélszerzés támogatási rendszerét biztosítjuk neked. Nem kell attól félj, hogy kifogysz az érdeklődő ügyfelekből, mindig felfogod tudni tölteni a naptáradat.
  • Gyönyörű irodai körülmények között dolgozhatsz vagy home officeban is végezheted a munkádat, mindkettőre lehetőséget biztosítunk neked.
  • Székházunkban irodafoglalási lehetőséget biztosítunk, hogy a legjobb körülmények között tudd levezetni a tárgyalásaidat.
  • Folyamatos tanulási lehetőségeket, oktatásokon való részvételt. Megfelelő szakmai támogatást biztosítunk neked, hogy mindig naprakész lehess.
  • Olyan inspiráló közeget amiket top értékesítők alkotnak, hogy segítségükkel tovább fejleszthesd saját tudásodat.
  • Jutalékos bérezési rendszert amiben te alakítod a saját fizetésedet, ha az átlagbér 2-3x-osát vagy többet szeretnél hazavinni a hónap végén, mi lehetőséget biztosítunk rá. Viszont fontos a belefektetett munka és ezzel párhuzamban lévő eredményesség, ez pedig mindig rajtad áll. Mi csak a lehetőséget tudjuk megadni neked!
  • Ha esetleg elakadnál, vagy kialakulnának magánéleti gondjaid egy empatikus vezetői és munkatársi háttérre számíthatsz akiknek kérheted a segítségét.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

  • Magyarország egyik legnagyobb múltú biztosító társaságának az Allianz Biztosító Zrt.-nek fiatalos Budapesti csapatába keresünk értékesítő kollégát.
  • Hároméves együttműködésünk alatt az ország egyik legdinamikusabban fejlődő, legnagyobb értékesítési eredményét elérő csapatává váltunk. Ez idő alatt 22 fős csapatunkkal több mint 10 000 ügyfelet szereztünk a cégnek.
  • Ügyfélszerző rendszereink segítségével folyamatosan érdeklődő ügyfeleket tudunk biztosítani a tanácsadóinknak. Ezzel levéve az ügyfélszerzés terhét a vállukról, azért, hogy a munkaidejüket valós tárgyalási helyzetekben tölthessék el az eredményességük növelése érdekben.

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.