Biztosítási alkuszcég ügyfélszolgálati asszisztens

  • Cég neve

    MOBIL FOTÓ Bt.

  • Munkavégzés helye

    6725 Szeged, Boldogasszony sugárút

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Ügyfélszolgálati asszisztens keresünk azonnali munkakezdéssel biztosítási alkuszirodába. 8 órás munkalehetőség. Feladat az ügyfelekkel történő kapcsolattartás, biztosítási igények kiszolgálása, ügyviteli feladatok, biztosítókkal történő kommunikáció. Sokrétű változatos munkakör.

Munkavégzés helye szegedi belvárosi iroda, kellemes környezetben, jó hangulatú csapatban.

Elvárások

Számítógépes ismeretek, excel, word kezelői szintű tudása alap feltétel. A munkakör betöltéséhez diploma, vagy független BOI vizsga szükséges.

Előnyt jelent

Biztosítási alapok ismerete, biztosítási területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

Kellemes munkakörnyezetben stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.

Önéletrajzokat kérem a Jelentkezem gombra történő kattintással.