Biztonságtechnikai technikus

  • Cég neve

    Mentorsec Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 150e Ft havi mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Biatorbágyi székhelyű vagyonvédelmi cég keres Biztonságtechnikai technikus munkatársakat.
Munkavégzés helye: Országos, de elsősorban Budapest és környéke

  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerek telepítése (elsősorban behatolás jelző-, beléptető-, CCTV- és tűzjelző rendszerek)
  • Időszakos és eseti karbantartási munkálatok elvégzése
  • Hibajavítás
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • Biztonságtechnikai szerelői végzettség – szerelői igazolvánnyal
  • Büntetlen előélet
  • Számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Magabiztos terv- és dokumentáció olvasási/értelmezési képesség
  • Elvárt kompetenciák: felelősségteljes gondolkodás, együttműködési készség, jó kommunikációs és szervező képesség, határozott, önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent

  • Kivitelezésben, hibajavításban, karbantartásban szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány (beépített tűzjelző, RWA, beépített oltó rendszer, stb.)
  • Alapszintű angol nyelvtudás műszaki adatlapok megértéséhez

Amit kínálunk

  • Munkaruha
  • Céges telefon
  • Cégautó használat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Komplex, nagy volumenű rendszerekkel történő tapasztalatszerzés
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Teljesítményarányos prémium

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.