Biztonságtechnikai szerviztechnikus

  • Cég neve

    Schrack Seconet Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A beépített tűzjelző berendezések rendszeres és rendkívüli karbantartási feladatainak ellátása, hibaelhárítás elvégzése, ideértve ezek előírás szerinti dokumentálását.
  • Az OTSZ és a gyártó által előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése.
  • A beépített berendezések megfelelő működőképességének ellenőrzése: jelzések, riasztások, vezérlések ellenőrzése.
  • Szoftver- és firmver frissítések végrehajtása.
  • A karbantartáshoz használt munkaközi dokumentáció (tervek, listák, szövegek) frissítése, javítása.

Elvárások

  • Elektronikai alapismeretek
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunka és együttműködés
  • Szabálykövető magatartás

Előnyt jelent

  • Elektroműszerész / szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat (referencia megjelölését szívesen fogadjuk)
  • Tűzvédelmi szakvizsga (8. és 9. szakágak)
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy jó hangulatú csapat tagjaként
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaidő, túlórázási lehetőséggel, külön díjazás ellenében
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre, előrelépésre
  • Képzések (belső-, illetve szakképzések)
  • Segítség a kollégáktól a betanulás során, illetve a későbbi továbbfejlődésben
  • Munkaruha, védőeszközök
  • Céges telefon
  • Magánegészségbiztosítás
  • Rendszeres csapatépítések

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Üzleti tevékenységünk súlypontja az automatikus tűzjelző és oltórendszerek értékesítése, tervezése, telepítése, és karbantartása. Egyre jelentősebb volument képvisel a komplex biztonságtechnikai rendszerek, illetve ezek alrendszereinek létesítése, a nővérhívó és a teljeskörű gyengeáramú rendszerek kivitelezése.

A "jelentkezés" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.