Biztonságtechnikai szerelő

  • Cég neve

    SzenzorDoktor Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Nettó 300e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Kamera-, beléptető-, áruvédelmi- és riasztó rendszerek szervizelése, telepítése és karbantartása az ország nyugati , északkeleti és budapesti régiójában. Akár azonnali kezdési lehetőség.

Elvárások

"B" kategóriás jogosítvány,  műszaki végzettség, önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent

legalább alapfokú angol nyelvtudás
jó kommunikációs képesség
rugalmasság
Valamilyen műszaki előképzettség ( villamos terület, informatika, stb)

Amit kínálunk

Stabil háttér, fiatalos és vidám csapat, oktatás, fejlődési lehetőség,

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Egy világméretű multi hazai, folyamatosan fejlődő partner és eszközállományát szervizeljük, karbantartjuk és telepítjük.

A jelentkezéshez szükséges fényképes önéletrajz csatolása, fizetési igény megjelölésével!