Biztonságtechnikai szerelő

  • Cég neve

    KOSOA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vagyonvédelmi renszerek telepítése, javítása, karbantartása (behatolásjelző, beléptető CCTV, tűzjelző)
  • Ügyfelekkel történő szakmai kommunikáció, segítségnyújtás

Elvárások

  • Elektronikus biztonságtechnikai szerelői képesítés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számitógépes ismeretek

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern technikai eszközök és technológiák
  • Továbbképzések, fejlődési lehetőség

Céginformáció

A KOSOA Kft. alapvető célja a gyengeáramú és ezen belül legfőképp biztonságtechnikai szakfeladatok magas színvonalú megvalósítása, a tervezéstől a kivitelezésig, valamint a letelepített rendszerek karbantartása és szervizelése.

Jellemzőink:

  • több mint 20 éves biztonságtechnikai tapasztalattal rendelkező szakembergárda
  • nagyságrendileg 100-200 referenciahely

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.