Biztonságtechnikai szerelő

  • Cég neve

    DIGIT-ALARM Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Vécsei utca 36.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gyengeáramú rendszerek: kamera-, beléptető-, tűzjelző-, riasztórendszerek telepítése, üzembe helyezése és karbantartása.
(főként Paradox, DSC riasztókkal, valamint Hikvision kamerákkal dolgozunk)

Elvárások

Téged keresünk, ha rendelkezel:
  • szakirányú, villanyszerelő végzettséggel
  • B kategóriás jogosítvánnyal és van némi vezetési rutinod
Nem kell, hogy profi biztonságtechnikai szerelő légy, de legyen benned tanulási vágy és elhivatottság.

Előnyt jelent

Biztonságtechnikai, vagyonvédelmi rendszerek ismerete és szerelésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil munkáltatói háttér
  • céges munkaautó
  • 5 napos munkavégzés
  • munkabér havi nettó 350e Ft-tól
Munkavégzés helye: Cegléd

Céginformáció

Cégünk a Digit-Alarm Kft. már több mint 30 éve áll ügyfelei rendelkezésére vagyonvédelmi és videó megfigyelő rendszer kiépítésével, távfelügyeletével, karbantartásával, javításával kapcsolatban. Az eltelt évek alatt számtalan biztonságtechnikai és kamerás rendszerrel kapcsolatban felmerült kérdésben segítettünk ügyfeleinknek a felmerült kérdések megválaszolásában. Az állandó érdeklődésnek köszönhetően úgy érezzük, szükségünk van még egy emberre ahhoz, hogy ügyfeleinknek még tökéletesebb munkát tudjunk biztosítani, ezért biztonságtechnikai szerelő kollégát keresünk, teljes munkaidőbe.

A "Jelentkezem"  gombra kattintás után töltsd ki az adatokat és csatold fényképes önéletrajzod.