Biztonságtechnikai mérnök

  • Cég neve

    SMP Solutions Zrt.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Az SMP Solutions-nél immár több mint 30 éve elkötelezetten képviseljük az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait. A tervezéstől kezdve a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig, széles skálán nyújtunk személyre szabott megoldásokat nagyvállalati ügyfeleink részére mind a magyar, mind a nemzetközi piacon. Számos területen és különböző technológiákkal dolgozó csapatunk van már, a komplett projektek kivitelezése mellett tanácsadó kollégáink specifikus témákban közvetlenül is támogatják ügyfeleinket.

A cégcsoporton belül az anyavállalat több mint 300 fős és 10-nél több magyar és külföldi leányvállalata 50-100 fős munkavállalói létszámmal dolgozik.

Stabil alapokon folyamatos növekedéssel büszkélkedő cégünkhöz keressük csapatunk új tagját Biztonságtechnikai mérnök pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

  • Az SMP által szállított vagyonvédelmi, illetve egyéb gyengeáramú rendszerek tervezése, a lebonyolításban résztvevő munkatársak szakmai irányítása
  • Értékesítési folyamatok műszaki támogatása, a tervben szereplő adatok alapján anyag- és munkatételek meghatározása, részvétel az árajánlatok és a költségtervek elkészítésében
  • Az ügyféligények megértése és a rendszerek megtervezése
  • A kivitelezési munkák helyszíni felmérése
  • AutoCAD rajzok, kiviteli tervdokumentációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Biztonságtechnikai mérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Vagyonvédelmi tervezői szerelő igazolvány
  • AutoCAD ismeret, gyakorlat
  • Feddhetetlen előélet, bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Megérti és használni tudja a műszaki leírásokat, rajzokat
  • Együttműködő, rugalmas, gyors és precíz
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Minőségorientált, lendületes, kitartó
  • Szeret és tud csapatban dolgozni
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Biztonságtechnikai területen, tervezésben, rajzolásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tűzjelző rendszer-tervezői jogosultság
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés, alkalmazotti jogviszony, versenyképes fizetés +egészségbiztosítás
  • céges autó
  • céges mobiltelefon és notebook
  • Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok, magas színvonalú projektek, modern munkaeszközök, lehetőség szakmai képzéseken való részvételre
  • Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok: pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök