Biztonságtechnikai menedzser

  • Cég neve

    LOGISYS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, Üllői út

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Videómegfigyelő és IT rendszerek telepítésének és karbantartásának támogatása, rendszerek beüzemelése országszerte
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás – felhasználói szintű támogatás
  • Közreműködés a rendszerek üzemeltetésében
  • Értékesítési folyamatok műszaki támogatása, a tervben szereplő adatok alapján anyag- és munkatételek meghatározása, részvétel az árajánlatok és a költségtervek elkészítésében
  • Biztonságtechnikai szerelők, alvállalkozók szakmai ellenőrzése és támogatása
  • Projektek előrehaladásának követése, kockázatok jelzése, ügyfél oldali kapcsolattartás

Elvárások

  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • IT hálózati ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Erős műszaki affinitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat felhasználói szintű oktatások tartásában
  • AutoCAD mérnöki tervező szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű vállalat
  • Céges telefon, laptop, gépjármű
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • Önállóság
  • Professzionális és támogató csapat, jó hangulatú és színvonalas munkakörnyezet
  • Alkalmazotti jogviszony, versenyképes fizetés, Cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Logisys Kft. 15 éve működő biztonságtechnikai rendszereket forgalmazó cég. Folyamatosan bővülő portfóliójának köszönhetően, tevékenységének jelentős részét komplett gyengeáramú rendszerek forgalmazása, kivitelezése, karbantartása és üzemeltetés alkotja.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy küldje el önéletrajzát!