Biztonságtechnikai / gyengeáramú projektvezető

  • Cég neve

    Leviathan Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Ábel Jenő utca

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ajánlatkérővel történő egyeztetés, helyszín felmérés
  • Ajánlatkészítés, költségvetés számítás
  • Gyengeáramú rendszerterv készítése
  • Tenderanyagok kezelése
  • Beszállítói és alvállalkozói árajánlatok bekérése
  • Projektvezetés, dokumentáció a projektkövetési rendszerben
  • Kivitelezéshez szükséges humán erőforrás igények egyeztetése, alvállalkozók és telepítő kollégák munkájának irányítása, határidők betartatása
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása, dokumentációk elkészítése
  • Folyamatos, napi szintű kooperáció az értékesítési- és projekt igazgatóva

Elvárások

  • Gyengeáramú tervezésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Biztonságtechnikai projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Árajánlatkészítésben szerzett tapasztalat
  • Biztonságtechnikai piac-, beszállítók-, alvállalkozók ismerete
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai tréningek, képzések
  • Változatos munka, fejlődési lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Céges laptop
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő cégünk nagyvállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerek fejlesztésével és teljes körű biztonságtechnikai kivitelezéssel foglalkozik. Csapatunk fejleszti a Predor beléptetőrendszert is. A megnövekedett piaci igények hatékonyabb kiszolgálásának érdekében szeretnénk bővíteni csapatunkat.

Jelentkezéshez várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.