Biztonságtechnikai ajánlatadó mérnök

  • Cég neve

    MENTON Jobs Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 48.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az ajánlatkészítés során helyszíni felmérések és műszaki elemzések végzése
  • Műszaki ütemtervek összeállítása és határidők meghatározása
  • Árazatlan költségvetések előkészítése, összhangban a tervezési dokumentációval
  • Pályázati kiírások és műszaki rajzok értelmezése, ellenőrzése
  • Árajánlatok versenyeztetése és kiértékelése
  • Szoros együttműködés a tervezőkkel, projekt managerekkel, értékesítési csapattal

Elvárások

  • Legalább 3 év gyengeáramú műszaki előkészítő tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Költségvetés-készítő programok, Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Tervek rajzolása, AutoCAD ismerete
  • Adatközponti technológiák ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszrendszerek (vállalati, egyéni, teljesítmény alapú)
  • Korlátlan EU-n belüli telefonhívás és adatforgalom biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéni képzési keretösszeg, mely felhasználható választott képzésekre
  • Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% (egészségügyi szolgáltatóknál, szállásfoglalásnál, vásárlásnál)
  • „Számíthatsz ránk” program keretében ingyenes tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területeken
  • Sporttámogatás (AYCM partnerei)
  • Irodai masszázs szolgáltatás
  • Magas minőségű munkaruha
  • Élet- és balesetbiztosítás a próbaidő után
  • Hibrid munkavégzés (irodai, otthoni, terepen végzett munka egyaránt)
  • Barátságos, összetartó csapat, céges rendezvények

Céginformáció

Partnercégünk csapatába keresünk új kollégát Biztonságtechnikai ajánlatadó mérnök pozícióba. Partnerünk biztonságtechnikai, épülettechnikai és energetikai rendszerek tervezésével és üzemeltetésével foglalkozik.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerületi iroda és országszerte projektek szerint