Biztonsági őr

  • Cég neve

    Freetime Management Kft.

  • Munkavégzés helye

    1072 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 1 450 - 1 650 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Cégünk, Budapest 7. kerületébe keres, nemzetközi szervezethez, diplomáciai területre,biztonsági őr kollégát 24/72-es, illetve 24/48-as beosztásba.

Elvárások

- Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, melyet ellenőrzünk is, így kérjük, csak olyanok jelentkezzenek, akiknek nem okoz gondot, az interjú egy részét angolul lefolytatni!
- Büntetlen előélet
- Igényes megjelenés
- Személy-és vagyonőr igazolvány megléte
- 5 éven túli bizonyítvány megszerzés esetén, a szükséges tanúsítvány megléte

Előnyt jelent

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- pályakezdők jelentkezését is várjuk
- alapfokú sugárvédelmi tanfolyam megléte

Amit kínálunk

- Hosszútávú, teljesen bejelentett munkahely
- Pozícióhoz megfelelő bérezés
- Ruházkodási hozzájárulás

A "jelentkezem" gombra kattintás után, küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!