Biztonsági munkatárs

  • Cég neve

    KELER Központi Értéktár Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ANTIVIRUS LINUX WINDOWS IT BIZTONSÁG HÁLÓZATI ISMERETEK SIEM DLP
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Linux
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A cégcsoport biztonsági menedzsmentjének hatáskörébe tartozó biztonsági rendszerek jelzéseinek fogadása, a rendszerek üzemeltetése (Antivirus, DLP, SIEM),
  • SIEM rendszer üzemeltetése, az események megfigyelése, kezelése, elemzése,
  • Az incidens kezelési folyamat menedzselése – incidenskezelési folyamatban az IT-val kapcsolattartás, közös feladat megoldás,
  • Biztonsági vizsgálatok végzése, támogatása,
  • Új technológiák felkutatása, értékelése, PoC támogatása kibervédelmi témakörben,
  • Új eszközök és rendszerek bevezetésének, valamint projektek támogatása kibervédelmi területen.

Elvárások

  • Szakirányú meglevő vagy folyamatban levő felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-5 éves releváns szakmai tapasztalat, akár egyetemi projekt is elég
  • Szakmai angol nyelvtudás legalább alapszinten
  • IPD/IDS üzemeltetés
  • Naplóelemző üzemeltetés
  • Operációs rendszer (Linux, Windows) hálózati ismeretek

Előnyt jelent

  • Pénzügyi szektorban szerezett IT biztonsági tapasztalatok
  • Biztonsági incidens elemzésben jártasság
  • Betörési tesztekben tapasztalat
  • Valamely script nyelv ismerete
  • SOC működésben és folyamatokban tapasztalat
  • IT biztonság területén szerzett nemzetközi képesítések (CISSP, CEH, OWASP etc.)

Amit kínálunk

  • Vezető gyártók által felépített IT biztonsági technológiákkal való folyamatos fejlődés.
  • Új technológiák megismerése mind folyamat, mind technológia szinten folyamatos követése.
  • Biztonsági megoldások magas szintű ismerete, rendszerek közötti átjárás a teljes biztonsági környezet lefedésében.
  • Rendszerek közötti rotáció lehetősége.
  • Felkészült, magasan kvalifikált csapat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Játéksarok

Céginformáció

Biztonsági munkatársat keres biztonság menedzsment szakterületre a Magyar Nemzeti Bank és a Budapesti Értéktőzsde tulajdonában lévő KELER Központi Értéktár. A KELER Zrt. Magyarország egyetlen központi értéktára, szakosított hitelintézet, 1993-ban jött létre. Kelet-Közép Európa vezető központi értéktáraként, több mint két évtizedes tapasztalat birtokában, innovatív megoldásokat kínál ügyfeleinek a pénzügyi közvetítésben rejlő lehetőségek teljes mértékű kihasználása érdekében.

A KELER működését meghatározó CSDR a pénzügyi piacok biztonságosabbá, hatékonyabbá, és átláthatóbbá tételére hivatott, valamint elősegíti egy egységesen szabályozott európai értékpapír piac létrejöttét. A KELER biztosítja ügyfeleinek a hatékony és biztonságos értékpapír-piacot támogató szolgáltatásait. Alapvető tevékenységeként a dematerializált értékpapírokra vonatkozó teljeskörű szolgáltatást végez, központi értékpapír számlákat és a Tpt.-ben meghatározottak szerint értékpapír-számlákat vezet. Értéktára ellátja az ott letétbe helyezett fizikai értékpapírok őrzését, letéti kezelését, valamint hozzájuk kapcsolódóan az Általános Üzletszabályzatában meghatározott szolgáltatásokat nyújt. Az Ügyfelének szolgáltatásait igénybevevő jogalanyok vonatkozásában a fizikai értékpapírok tekintetében alletéteményesként jár el.

A 30 éves múlttal rendelkező, körülbelül 200 fős szervezet biztonságos, stabil alapokra épül, melyben a hibrid home office is támogatott. Sokat lehet szakmailag fejlődni, és tagjai komoly szakemberek a szakterületükön. A KELER Zrt. a legkorszerűbb technológiákat és szakértő munkatársakat alkalmazza, hogy minden lehetőséget megragadhasson az új megoldások kialakításakor.

Adatkezelési hozzájárulás
A fenti álláshirdetésre történő jelentkezéssel a pályázó hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KELER az önéletrajzát – amennyiben a Pályázó nem kerül kiválasztásra - a jelentkezéstől számított egy évig kezelje. Amennyiben Ön nem szeretné, hogy önéletrajzát sikertelen pályázat esetén kezeljük, úgy a jelentkezéssel egyidejűleg kérjük, ezt írásban jelezze.

A 'jelentkezem' gombbal legyen kedves megpályázni az állást! Köszönjük.