BIM mérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4000 Debrecen, Hajdú-Bihar

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Nemzetközi partnercégünk a világ vezető új energetikai innovációs technológiai vállalata. Új munkatársukat keressük BIM mérnök munkakörbe! Ha készen állsz arra, hogy forradalmasítsd az épületek építésének, tervezésének módját és van érzéked az ötletek megvalósításához, olvass tovább!

BIM mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelős a BIM-projektek koordinálásáért és irányításáért, a BIM-modellek időbeli és minőségi megfelelőségéért, valamint a tanácsadók és vállalkozók 3D-modelljeinek felülvizsgálatáért
  • A projekt BIM-modellekre vonatkozó műszaki szabványok és szabályok megállapítása, és elősegítve a végrehajtást
  • A projekt követelményeinek megfelelően együttműködés harmadik féllel az épület, a szerkezet, az elektromechanikus és egyéb BIM-modellek elkészítése érdekében, és felelős a BIM-modellezés minőségéért, előrehaladásáért, koordinációjáért és egyéb munkákért
  • A telephely ellátása a projekt követelményeinek megfelelően, és a BIM használata az építés segítésére
  • Felelős a BIM projektdokumentumok kezeléséért és naprakészen tartásáért, és gondoskodik a rendszeres koordinációs értekezletek szervezéséről
  • A projektvezetés által kijelölt egyéb feladatok elvégzése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi végzettség építőmérnöki vagy más kapcsolódó területen
  • Legalább 3 év BIM modellezési vagy BIM modellkezelési tapasztalat építési projektekben
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló BIM szoftver ismeret (például Revit, Naviswork)
  • Erős vezetői készségek
  • Határozott, meggyőző fellépés
  • Kiváló szervezőképesség, a részletek iránti éles szemlélet és a problémamegoldás proaktív megközelítése
  • Fiatalos, lendületes, nyitott személyiség
  • Erős interperszonális készségek
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Szeretnéd otthagyni a nyomod az építőipar világában? Bontakoztasd ki a benned rejlő lehetőségeket és jelentkezz önéletrajzoddal! Legyél egy forradalmi dolog részese!