HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

BIM koordinátor (16-2770)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Hajdú-Bihar megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • BIM projektek koordinálása, irányítása;
  • BIM modellek felülvizsgálata;
  • BIM modell műszaki szabványainak és szabályainak koordinálása;
  • Együttműködés a harmadik féllel a modellek elkészítésében;
  • BIM tervezetek olvasása, korrigálása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Ipari léptékű projektben szerzett releváns munkatapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit partnerünk kínál

  • Cafeteria;
  • Bejárástámogatás;
  • 13. és 14. havi fizetés;
  • Részvétel Európa egyik legkorszerűbb termelési létesítményének kivitelezésében és később üzemeletetésében.