BI Specialist & Data scientist

  • Cég neve

    Budapest Airport Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, BUD Nemzetközi repülőtér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • BI WINDOWS LINUX SAP ORACLE SQL NOSQL
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzleti igények megértése és informatikai/adatelemzési támogatása
  • Nemcsak egyedi riportok hanem komplex elemzési rendszerek készítése (KPI, Dashboard)
  • Az IT architektúra felépítésének, valamint az üzleti rendszerek működésének/folyamatainak ismerete, adatáramlások kialakítása
  • Predikciók készítése, akár AI/ML használatával illetve fejlesztési projektek támogatása
  • Projekt munkákban való részvétel

Elvárások

  • Legyen felsőfokú végzettséged lehetőleg informatikai, villamosmérnök, vagy akár gazdasági területen
  • 1-3 év adatelemzési, illetve adatbáazisépítési tapasztalat
  • Magas szinten ismerd a legfontosabb adatbázisokat és adatbányász eszközöket.
  • Természetesen kezeld, ha angolul kell tárgyalnod
  • Légy nyitott rá, hogy a felhasználók fejével is gondolkodj
  • Az analitikus gondolkodás legyen az alapbeállítás munkád során
  • Merj és tudj felderíteni új kihívásokra megoldásokat
  • “B” kategóriás jogosítványodat tudd gyakorlatban is használni

Előnyt jelent

  • MS Windows Server, Linux (Red Hat, SUSE) üzemeltetési ismeretek
  • SAP R3 és/vagy S4Hana rendszer ismerete
  • Oracle és MS SQL adatbázis tervezési ismeret
  • NoSQL adatbázisrendszerek ismerete, Mongo DB
  • Splunk Enterprise ismeret, különösen a Splunk MLTK
  • SAP HanaDB adatbázis ismeret

Amit kínálunk

  • Megismerheted, hogy egy repülőtér működésében hogyan jelenik meg a „big data”
  • Olyan egyedi adatbázisokban fogsz dolgozni, amelyre más környezetben nincs lehetőség
  • Munkád nélkülözhetetlen támogatást ad majd repülőtéri IT fejlesztésekhez
  • Barátságos, segítőkész munkatársak
  • Munkába járás támogatása
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Változatos céges programok (Runway Run, egészségügyi szűrések, majális, grill party, mikulás buli, karácsonyi buli, egyéb sportesemények, stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és saját party terminálunkba is)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének,

jelentkezz magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Budapest Airport – Magasan a legjobb