Beugró szakács

  • Cég neve

    Ponyvaregény Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Kopaszi-gát 12.

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 2 900 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Heti 1-2 nap ételek felfőzése és előkészítése, vagy rendezvényekre/a'la carte ételek kiadása

Elvárások

Ételek előkészítése és felfőzése a'la carte napokra és rendezvényekre egyaránt.
Az ételek elkészítése és tálalása.
Az ételkészítési szabályok és receptúrák betartása.
A munkakörnyezet tisztán tartása.

Előnyt jelent

2-3 év tapasztalat, valamint rendezvények előkészítésében való jártasság előnyt jelent.

Amit kínálunk

Több mint 10 éve működő családi vállalkozásunk hosszú távra keres megbízható kollégát konyhai részlegére, ahol emberileg és szakmailag normális munkakörülményeket és légkört tudunk biztosítani..

A "Jelenetkezem" gombra kattintás után kérjük szíveskedjen csatolni fényképes önéletrajzát.