Tehergépjármű sofőr/ Betonszivattyú kezelő

  • Cég neve

    Dako-Pumpa Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e - 700e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- „C” kategóriás jogosítvánnyalnapi belföldi fuvarfeladatok, betonszivattyú kezelői feladatok ellátása
- Indulás és érkezés a társaság Budapest, XI. kerületi telephelyére

Elvárások

- 24 t-s tehergépjárművön szerzett legalább 3 éves gépkocsivezetői gyakorlat
- „C” kategóriás jogosítvány
- GKI kártya

Előnyt jelent

- Hasonló területen szerzett gyakorlat
- Nehézgépkezelői végzettség

Amit kínálunk

- Kiemelt bérezés: nettó 400.000 - 700.000 Ft/hó
- Műszakpótlék
- Hétvégi pótlék
- Túlóra lehetőség
- Cégünk vállalja a betaníttatást
- Szükség esetén albérleti hozzájárulást illetve hazautazási költségtérítést biztosítunk

Céginformáció

Dako-Pumpa Kft. a betonpumpálás területén több mint 20 éve sikeresen működő magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Társaságunk állandó minőséget, pontosságot kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára.
Budapest XI. kerületi telephelyünkre, 45-50 fős csapatunkba elkötelezett, hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodó munkatársat keresünk.