Beton üzletág beruházási és karbantartási projektvezető

  • Cég neve

    Danucem Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

POZÍCIÓ CÉLJA

A pozíció feladata, hogy a Danucem Magyarország műszaki csapatának tagjaként aktívan részt vegyen a magyarországi RMC üzletág telepeinek és berendezéseinek fejlesztésében, valamint a telepek és gépek karbantartásában és javításában.

FŐBB FELADATOK:

  • Beruházási, karbantartási és OH&S projektek előkészítése
  • Jóváhagyott projektek teljes vagy részleges menedzselése
  • A projektek értékelése és rendszerbe integrálása, utógondozás
  • magyarországi RMC üzemek felügyelete, karbantartások/javítások előkészítése, ellenőrzése
  • A beruházási és karbantartási vezető támogatása
  • aktív részvétel az alvállalkozók kiválasztásában és folyamatos felülvizsgálatában
  • új műszaki megoldások felkutatása és telepítése
  • A saját tevékenységének adminisztrálása a belső eljárások szabályok szerint

Elvárások

  • Befejezett egyetemi vagy főiskolai végzettség – műszaki területen (előny a gépész-, villamos-, vagy építőmérnöki végzettség)
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Autocad tervező program ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Betontechnológiai ismeretek
  • Középfokú angol nyevtudás írásban és szóban
  • MS Office eszköztár mages szintű ismerete
  • SAP ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély, minimum 5 év gyakorlattal

Amit kínálunk

  • teljesítmény alapú éves 23%bónusz
  • cafeteria
  • egészségbiztosítás
  • önkéntes nyugdíjpénztár

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

országos

BIZTOSÍTOTT ESZKÖZÖK A FELADATHOZ:

  • személygépkocsi
  • laptop
  • mobil telefon

Céginformáció

A CRH Magyarország Kft.  – amely a világ egyik vezető építőipari vállalatának, a 31 országban mintegy 89.000 főt foglalkozható CRH Csoport tagja – keresi új kollégáját

beton üzletág BERUHÁZÁSI ÉS karbantartási PROJEKTVEZETŐ