Betanuló elektrikus

  • Cég neve

    CHP-INVEST KFT

  • Munkavégzés helye

    2840 Oroszlány

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A CHP-INVEST Kft, a Veolia csoport tagja, a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.
Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.
Csatlakozzon csapatunkhoz, amennyiben szívesen megszerezné az elektrikus képzettséget és utána végezne önálló, a szakterülethez tartozó feladatokat, továbbá szívesen megismerné egy nemzetközi vállalatcsoport működését!

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák

  • Az erőmű kezelésében lévő nagy,- közép, és kisfeszültségű kapcsoló berendezéseinek kezelése,
  • A balesetmentes munkavégzés érdekében elvégzendő szakaszolási műveletek precíz ellátása,
  • A villamos berendezések üzemi állapotának folyamatos figyelése
  • A normál üzemállapottól eltérő hibák feltárása, a hibák pontos naplózása,
  • A fenti feladatok szakszerű ellátásához szükséges kapcsolattartás a társüzemek üzemviteli szolgálataival,
  • Külső szerelői csoportok feszültség alatti és feszültség közelében végzett munkáinak felügyelete.
  • Esetenként részt vesz karbantartási kivitelezési munkákban

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villanyszerelő és/vagy villamos-ipari szakközépiskolai végzettség
  • Legalább 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyamatos, megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Hajlandóság elektrikus képzettség megszerzésére

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Ipari/erősáramú üzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • B-C kategóriás vezetői engedély
  • EBF/ÉVF/VF felülvizsgálati jogosultság
  • Kábelszerelői végzettség
  • Kisfeszültségű  FAM szerelő

Amit kínálunk

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakba
  • Szükséges szakmai képzések az elektrikus képzettség megszerzéséhez
  • Lehetőség a fejlődésre, előre lépésre
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Folyamatos munkarend (6-14 / 14-22 / 22-06)
  • Folyamatos műszakpótlék: 50%
  • Tervezhető munka-pihenő idő
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően)
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
  • 13. havi fizetés

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja bérigényét tartalmazó önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő