Delego Személyzeti Szolgáltató Kft. logo

Betanított villamossági szerelő

  • Cég neve

    Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XXI. kerület

  • Fizetés

    Bruttó 750e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Delego Kft. az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Olaj- és száraztranszformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Műszaki érdeklődésű vagy, szeretsz szerelni, vannak jó megoldási ötleteid és rendelkezel tapasztalattal, de nincs meg a szükséges végzettséged?

Ez a Te LEHETŐSÉGED!

Jelentkezz és keress havonta akár br. 750.000* Ft-ot!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • MAGAS alapbér – amit releváns tapasztalat és végzettség esetén tovább EMELÜNK
  • Alapbéren FELÜLI juttatások:
    • Nt. 32.000 Ft/hó - Cafeteria juttatás (br. 504 000 Ft/év)
    • EMELT MŰSZAKPÓTLÉK: 40%
    • HAVI BÓNUSZ: 10-25%-ban - alapbér %-os mértéke teljesítményed alapján
  • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás:
    • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.
    • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség

Az alábbi feladatok várják:

  • Transzformátorok szerelése műszaki rajz alapján
  • Tekercsek felhelyezése, ékelési és lemezelési feladatok ellátása
  • Szükséges kötések kialakítása – dokumentáció alapján
  • Kis- és nagyfeszültségű átvezetők felszerelése
  • Szerelvényezések lebonyolítása
  • Dokumentáció vezetése az elvégzett munkafolyamatokról SAP rendszerben

Az álláshoz betöltéséhez a következőkre lesz szüksége:

  • Alapfokú iskolai végzettség, preferált a középfokú műszaki végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretmunkaműveletek rögzítése miatt elengedhetetlen
  • Alapfokú műszaki rajz olvasási készség és tanulási hajlandóság
  • Műszaki érzék és érdeklődés
  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, jó fizikai állóképesség
  • Túlóra vállalási hajlandóság

Előny:

  • Gyártásban szerzett szerelői, összeszerelői tapasztalat
  • Villamos szerelői tapasztalat vagy végzettség
  • Csavarozógép, nyomatékkulcs, és kézi szerszámok ismerete
  • Középfokú műszaki végzettség
  • SAP rendszerben való jártasság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület
  • Műszakrend: 2 műszak (8 óra/nap)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

*(Villanyszerelői végzettség és minimum 1 éves tapasztalat esetén!)