Betanított szerelő

  • Cég neve

    Grand kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Elektroniakai alkatrészek szerelése, szerelési utasítás szerint

Elvárások

Jó látás és kézügyesség

Előnyt jelent

Monotonítástűrés,hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Pécel, Isaszeg, Dány, Zsámbok, Kóka, Tóalmás, Tura, Jászfényszaru, Vácszentlászló, Tápiószecső illetve Bp. XVII. kerületi lakosok előnyben.

Amit kínálunk

Teljesítmény alpú bérezés, saját magának oszthatja be az idejét, folyamatosan van munka

Céginformáció

Cégünk elektronikai alkatrészek szerlésével foglalkozik évek óta, jelenlegi bővülésünkhöz keresünk új alkalmazottakat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes önéletrajzát.