Betanított optikus

  • Cég neve

    Gutsche Microoptic Kft.

  • Munkavégzés helye

    1096 Budapest, Thaly Kálmán utca 4-6.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 150e Ft havi mozgóbér Bruttó 40e Ft havi jutalék Bruttó 300e Ft éves bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Német mikrooptikai vállalat keres magyarországi leányvállalatába precíz, tiszta munkavégzésre felelősségteljes munkatársakat. A munkafeladat a félkész, ill. kész optikai elemek kimosása, tisztítása és minőségellenőrzése. Pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük.

Elvárások

Bármilyen szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány.

Előnyt jelent

Optikus végzettség. Optikai üveglencsék gyártása területén szerzett szakmai tapasztalat.
Kiváló látás.
Kézügyesség, precizitás.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés. Bónusz rendszer. Bejárási támogatás. Tiszta, modern munkakörnyezet, jól megközelíthető helyszínen. Egy műszakos munkarend. Szakmai fejődési lehetőség a cégen belül.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a  mikrooptikai lencsék gyártásának területén több évtizedes múlttal rendelkezik, nemzetközileg is elismert vállakozássá nőtte ki magát. A tavalyi év óta egy biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi csoport tagja.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyarnyelvű, fényképes önéletrajzát.