Delego Személyzeti Szolgáltató Kft. logo

Betanított munkatárs

  • Cég neve

    Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szolnok

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Delego Kft az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Fém autóalkatrészek gyártásával foglalkozó szolnoki partnerünk részére keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba:

(Automata, félautomata gépek kezelése)

Szolnok

AZONNAL dolgozni szeretnél? Nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend? STABIL munkát keresel? FONTOS számodra a fejlődési lehetőség?

Megtaláltad a számodra tökéletes pozíciót amennyiben

szeretnél a hegesztő robotgépek kezelésében a legjobb lenni!

JELENTKEZZ és legyél egy TÁMOGATÓ csapat LEGÚJABB tagja!

Biztosítjuk számodra:

  • BIZTOS jövedelem
  • EGYSZERŰ és KÖNNYŰ fizikai munkafolyamatok várnak
  • KOMPLEX juttatási csomag– már a próbaidő alatt is
  • SZABAD hétvégék és ünnepnapok
  • FIZETETT szünetek
  • LEHETŐSÉG túlórára – TE alakíthatod és EMELHETED a béredet
  • INGYENES céges járatok
  • Szakmai FEJLŐDÉSI lehetőség

Egyéb fontos információk:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség – kiszámítható jövő, stabil biztos munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség - motiválva érezheted magad
  • Összetartó, vidám csapat - segítjük a beilleszkedésed

Amennyiben biztonságot nyújtó munkahelyre vágysz, ahol számítanak Rád és FONTOS része vagy a szervezetnek, akkor add le jelentkezésed és Mi mindenben segítségedre leszünk!

Feladataid lesznek:

  • Gépek indítása és kezelése
  • Alapanyagok és félkész termékek betöltése a gyártógépekbe, szalagokra való felhelyezése
  • Kész alkatrészek ellenőrzése – szükség esetén csiszolása, sorjázása
  • Válogatási feladatok elvégzése
  • Termeléshez kacsolódó adatok rögzítése
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan végrehajtása

Ezt kérjük Tőled:

  • Általános iskolai végzettség
  • Három műszakos és álló munka vállalása
  • Magas monotónia – tűrő képesség
  • Dolgozni AKARÓ hozzáállás
  • ÖNÁLLÓ munkavégzésre való képesség
  • Pontos, hiba nélküli munkavégzés
  • Hosszú távban való gondolkodás

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szolnok
  • Munkarend: 3 műszak (napi 8 óra munkavégzés, hétfőtől péntekig)

INGYENES céges buszjáratok az alábbi településekről biztosítottak:
 Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kunhegyes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szajol, Szandaszőlős, Szapárfalu, Szolnok, Tiszapüspöki, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Törökszentmiklós, Kengyel, Bagimajor, Bánhalma

Egyéb településekről is TÁMOGATJUK a bejárást az MT-ben előírtak szerint!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küldd el önéletrajzodat– a pozíció megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915