Betanított munkás

  • Cég neve

    SZAVINI KOMPLEX Kft.

  • Munkavégzés helye

    2049 Diósd

  • Fizetés

    Nettó 270e - 330e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Uszodatechnikával foglalkozó vállalat azonnali munkakezdéssel BETANÍTOTT MUNKÁRA keresi leendő csapattagjait. A munka jellegét tekintve: KÖNNYŰ FIZIKAI munka építőipari területen. Hosszú távú, megbízható munkalehetőség. Fő feladat: medence építés szakipari munkái, medence takarók gyártása, medencék karbantartása. Fiatalos összeszokott csapat, változatos munkafolyamatok, tanulási és előrelépési lehetőség!

Elvárások

építőiparban szerzett tapasztalat
precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

villanyszerelői képesítés
gépészetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Piacképes fizetés
Egy műszakos munkarend
Olyan szakmai tudás ami iskolában nem tanulható
Folyamatos fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégünk több, mint 30 éve van jelen a hazai uszodatechnikai picon. Szívügyünk a medence: azt megálmodni, megépíteni, felújítani, modernizálni, lefedni, tisztítani, karbantartani.
Számunkra minden medence egy külön műalkotás, a kert ékköve, amelyet kellő szakmai ismerettel és a megbízóink egyedi igényeit figyelembevéve tervezünk és építünk meg. Erre munkatársaink több évtizedes szakmai tapasztalata, munka iránti alázata, töretlen lelkesedése, valamint a folyamatos szakmai fejlődésre való törekvése a biztosíték. Mi ebben hiszünk és ebbe a csapatba szertnénk megtalálni a leendő csapattagunkat.