Betanított munkás

  • Cég neve

    HÁZAK ÁSZA Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Fizetés

    Nettó 360e - 375e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Betanított munkára keresünk megbízható kollégát dinamikusan fejlődő nagytarcsai üzemünkbe kézi szinterezésre és a szinterről lejövő termékek csomagolására.

Elvárások

Precíz - igényes munkavégzés, monotonitás tűrés és rugalmasság.

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha ilyen munkakörben dolgoztál, és ismered a technológiát. Ha igényes vagy a munkádra és motivált vagy akkor Téged keresünk.

Amit kínálunk

Cégünk stabil háttérrel és professzionális csapattal rendelkezik. A folyamatosan bővülő tevékenységünk miatt keressük új kollégánkat akár szálláslehetőséget is tudunk biztosítani!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Hosszú távú munkalehetőség, bejárás támogatása, fiatalos, lendületes csapat várja jelentkezésedet.

A "Jelentkezem gombra" kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.