Betanított Leltározó (Magyarország)

  • Cég neve

    KAPTÁR Team Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 100e Ft havi mozgóbér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Kereskedelmi áruházak polcain történő árukészlet megszámolása és beazonosítása kézi vonalkódolvasó segítségével.

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • szorgalmas, precíz hozzáállás,
  • főképp Budapesti jelentkezőket várunk.

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • órabér nappal: bruttó 2000-2500 Ft,
  • kiegészítő juttatások, például fizetett utazási idő, napidíj stb.
  • havi várható munkaidő 120-160 óra,
  • nappali munkavégzés,
  • teljes munkaidős és részmunkaidős foglalkoztatásra is lehetőséget biztosítunk,
  • előre lépési lehetőség,
  • könnyű fizikai munka.

Céginformáció

A Kaptár munkaerőkölcsönzéssel és kiskereskedelmi kisegítő szolgáltatásokkal foglalkozik első sorban Németországban, Hollandiában, Ausztriában és Magyarországon. Ez egy folyamatosan mozgásban lévő és fejlődő közösség. Szorgalmas és hatékony munkával igyekszünk értéket teremteni számos élőmunkaerő-igényes területen.
Munkatársakat keresünk betanított leltározó pozícióba hazai munkavégzéssel, júniusi kezdéssel.

Ha nem riaszt el a változatos munkakörnyezet és az utazás, akkor a jelentkezem gombra kattintás után kérem csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat.