Betanított kötészeti gépkezelő

  • Cég neve

    Szekszárdi Nyomda Kft.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd

  • Fizetés

    Bruttó 267e - 300e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Könyvkötészeti nagyüzemi termelőgépek helyes beállítása és üzemeltetése, az előírt gyártási minőség biztosítása, ellenőrzése.
  • A használt eszközök műszaki állapotának és azok működésének ellenőrzése.
  • Gépek karbantartása, gépek és a munkakörnyezet takarítása.
  • Kisebb hibaelhárítási munkálatokban való aktív részvétel.
  • Az üzem területén félkész,- és készárú mozgatása kézi eszközökkel.

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Műszaki érzék
  • Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • 2 műszak, esetenként éjszakai műszak, túlóra vállalása

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség, esetleg nyomdaipari végzettség
  • Korábbi munkavégzés több műszakos munkarendben
  • 1-2 éves termelő üzemi gyakorlat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • BEJELENTETT, hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Betanítási idő
  • Műszakpótlék, túlóra pótlék, cafetéria
  • Szabad hétvége

Céginformáció

Cégünk Szekszárd belvárosában található.

A rendszerváltás óta az egyik legnagyobb hazai naptár- és könyvgyártó nyomdává fejlődtünk.
Csúcstechnológiával felszerelt kötészetünkben és nyomóüzemünkben készülő termékeinkkel megrendelőink legkülönlegesebb technológiai kívánalmainak igyekszünk megfelelni.

A " Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát.