Betanított könnyű fizikai munka (H-P, 2 műszak))

  • Cég neve

    CIKS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Késmárk utca 24-28.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Ipari kenőanyagokkal foglalkozó cég betanított fizikai munka elvégzésére keres 1 fő munkatársat Budapest XV. kerületébe. (Siemens Energy Kft., Késmárk utcai telephely)

- 8 órás munkarend (H-P)
- Két műszak
- Könnyű fizikai munka
- Utazási támogatás (bérlet)

Elvárások

- Rugalmasság
- Megbízhatóság
- Hosszú távú együttműködés

Céginformáció

A CIKS Kft. több mint 20 éve került megalapításra azzal a céllal, hogy a magyar piacon felmerült igényeket a legmagasabb színvonalon kiszolgáljuk. Kiemelt célunk, hogy minőségi termékeket és szolgáltatást nyújtsunk Vevőink számára, ennek érdekében kimagasló műszaki tartalommal rendelkező termékskálát alakítottunk ki mind az ipari kenőanyagok, mind az ipari forgácsolástechnika területén. Mindkét üzletágban komoly hangsúlyt fektetünk a fejlődésre és kollégáink folyamatos képzésére, hogy mindig naprakész műszaki háttérrel rendelkezzenek a technológiai innovációk tekintetében. Büszkén mondhatjuk el, hogy évente több száz szerződött Ügyfelünket  szolgáljuk ki, folyamatosan törekedve arra, hogy üzleti célkitűzéseik megvalósításra kerüljenek.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.