Betanított kerékpár matricázó

  • Cég neve

    Olimpia Kerékpárgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1164 Budapest, Ostorhegy utca 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Normál és elektromos kerékpárjaink vázainak és alkatrészeinek tisztítása, kisebb és nagyobb matricák felhelyezése. Csapatban fogsz dolgozni, a jó hangulat garantált!

Elvárások

Gyere hozzánk dolgozni, ha
  • szeretsz aprólékosan, precízen dolgozni
  • jó a kézügyességed,
  • bírod a monoton munkát és jó az állóképességed,

Előnyt jelent

  • ha szeretsz szépet alkotni
  • ha fontos számodra, hogy egy stílusos termék létrehozásában vehess részt, miközben egy fiatalos csapatban dolgozol együtt másokkal.

Amit kínálunk

  • tervezhető, egy műszakos munkaidő (kizárólag hétköznap) ( 07.00-15:50)
  • biztos, kiszámítható alapjövedelem
  • a jó teljesítményedet minden hónapban bónusszal jutalmazzuk
  • betekintést nyerhetsz a kerékpárok izgalmas és érdekes világába, és egyúttal a hazai gyártó üzemünkbe is.
  • saját márkás kerékpárjainkat, kiegészítőinket igen kedvező dolgozói kedvezménnyel vásárolhatod meg

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Belegondoltál már, milyen lehet részese lenni egy hazai termék megvalósításának, és ezáltal alakítani a jövő zöldebb közlekedését? Felemelő érzéssel töltene el, hogy munkáddal egyedi terméket hozol létre?

Csatlakozz csapatunkhoz, ha fontos Neked, hogy a munkaidő kiszámítható legyen (egy műszakos munkarendben dolgozhatsz hétköznapokon 7.00-15.50-ig).

Munkavégzés helye: Budapest 16. kerület - CINKOTA

Várunk csapatunkba! Önéletrajzodat, vagy motivációs leveledet a Jelentkezem gombra kattintva tudod elküldeni számunkra.