Betanított gépkezelő

  • Cég neve

    HD-ROTATECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    2371 Dabas, Dabasi Ipari park

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rotációs öntőgépek kezelése és az utómunkálatok elvégzése (betanítással)

Elvárások

  • Férfiakból álló csapatba keresünk kollégát
  • 8 általános iskolai végzettség​
  • Kétműszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig, 5:30 – 14:00​ vagy 14:00 – 22:00 között)​
  • Kitartó, szorgalmas hozzáállás

Előnyt jelent

  • Fémipari vagy műanyag termék gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Délutános műszakpótlék​
  • Céges ebéd minden napra biztosítva​
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony​
  • Céges csapatépítő rendezvények évente többször​
  • Év közbeni és végi prémium a teljesítménnyel összhangban​
  • Túlórázási lehetőség önkéntes alapon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Vállalkozásunk magyar és ír magánszemélyek tulajdonában lévő, Dabason rotációsan öntött műanyag termékek gyártásával, Balmazújvároson rotációs öntőforma gyártással és egyedi hegesztett műanyag termékek gyártásával foglalkozó ipari termelő cég. A két saját tulajdonú telephelyen 60 alkalmazottal, jelentős termelő kapacitással rendelkezünk, a jelentős export tevékenységből, és hazai piaci részesedésből termelt nyereséggel arányos hosszú távú befektetési politikát követve.

Munkavégzés helye: Dabas-Ipari park

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.