Betanított gépkezelő

  • Cég neve

    HALTECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    8184 Balatonfűzfő

  • Fizetés

    Bruttó 380e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Balatonfűzfői telephellyel rendelkező vállalat betanított gépkezelő pozícióra keres munkatársakat.
  • Gyártógépek, berendezések kezelése;
  • Termékek megfelelő mennyiségben és minőségben történő legyártása;
  • Gépek közötti anyagmozgatás és csomagolás

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai végzettség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Két műszakos munkarend vállalása;
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Azonnali munkába állás
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend 8 órás munkaidőben
  • Kezdő alapbér bruttó 380.000 Ft/hó, 2 műszakos munkarend esetén műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz bruttó 25.000 Ft/hó, az első teljes hónap után
  • Cafateria nettó 75.000 Ft/negyedév, próbaidő (3 hónap) letelte után
  • Bejárás támogatása

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát!