Betanított fröccsöntő operátor

  • Cég neve

    AIDe-Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Fontos számodra, hogy kulturált körülmények között dolgozhass és elismerjék a munkádat?
Ha igen, jelentkezz most, mert műanyagipari partnerünk gyáli üzemébe keresünk új kollégákat, hosszú távra könnyű betanított operátori feladatok ellátására.
Cegléd irányából ingyenes céges buszjáratunkra is számíthatsz!

MIK LESZNEK A FELADATAID?
  • A gépek által legyártott termékek ellenőrzése, válogatása, gépek felügyelete
  • Termékutómunkálatok végzése (sorjázás, szerelés) minta alapján
  • A termékek csomagolása
  • ...és még egy kevés adminisztráció

Elvárások

AZT VÁRJUK TŐLED, HOGY:
  • Vállald a napi 8 órás munkarendet három műszakban, hétfőtől-péntekig 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 beosztásban
  • Számíthassunk Rád hosszú távon
  • Nem kell óriási súlyokat emelgetned, de bírd az álló munkát

Amit kínálunk

AMIT A MUNKÁDÉRT CSERÉBE KÍNÁLUNK:
  • Biztosítjuk számodra a munkaruhát, valamint az igényes munkakörnyezetet
  • Havonta br. 50.000Ft jelenléti bónusz biztosítunk
  • Cafeteriával is számolhatsz, ami 20.000 Ft vagy 24.500 Ft
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat és vezetés vár, szüneteidben pedig ebéded nyugodtan elfogyaszthatod pihenő helységeinkben
  • Stabil háttér egy kiszámíthatatlan világban
  • Fiatalos, összetartó csapat, ahol minden korosztály képviselteti magát

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz  és mi hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!