Betanított fizikai munkatárs- Szeged

  • Cég neve

    PICK SZEGED Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6725 Szeged, Szabadkai út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Az adott munkakörhöz tartozó területen meglévő feladatok ellátása a kapcsolódó higiéniai és minőségi szabályok betartása mellett.
Szervezeti egységenként eltérő, pl. adagoló, szeletelő, csomagoló és egyéb munkakörökhöz tartozó feladatok precíz, pontos ellátása.

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • munkahelyi meleg étkezés
  • választható béren kívüli juttatás
  • kedvezményes dolgozói vásárlás
  • munkaruházat
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Céginformáció

Pick Szeged Zrt.  a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik.
A Pick Szeged Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.