Betanított fémforgácsoló

  • Cég neve

    AM Production Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Kamilla utca 3.

  • Fizetés

    Bruttó 430e - 470e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi, kis- és közepes sorozatszámú alkatrészek gyártásában történő tevékeny részvétel a betanítást követően,
  • Betanított esztergálás/marás, menetvágás, sorjázás, darabolás, csomagolás
  • Méretkorrekciók végrehajtása
  • Egyszerű beállások, átállások végrehajtása
  • Folyamatközi mérések elvégzése, dokumentálása
  • A gépek működésének és a minőségi elvárásoknak megfelelő termékek gyártásának biztosítása teljes műszak alatt, gépkezelői feladatok ellátása, az elkészült termékek lecsomagolása utasítás szerint
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • A termelési anyagok, valamint késztermék ellenőrzése utasítás szerint és annak dokumentálása egész műszak alatt
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére
  • Hulladék elszállítása, az alapanyag tárolása, anyagmozgatás
  • A munkaterület tisztán tartása, alapvető tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a teljes gyártási környezetben egész műszak alatt

Elvárások

  • Gépkezelői tapasztalat
  • Alapszintű rajz ismeret és rajzértelmezés
  • Mérőeszközök ismerete, vagy képesség a használatuk gyors elsajátítására
  • Munkautasításnak megfelelő magabiztos, önálló munkavégzés
  • Dolgozni akarás
  • Csapatban való munkavégzés
  • Vezetői utasítások betartása és végrehajtása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Szakirányú végzettség nem elvárás, de előny
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Munkarend idejének pontos betartása
  • Munkarend:

Munkarend: 6:00-14:00 és 14:00- 22:00
Munkarend idejének pontos betartása
A betanulás után van lehetőség csak éjszakás műszakban is dolgozni 22:00- 6:00-ig.

Amit kínálunk

  • Fizetés

napi prémium az első munkanaptól és hiányzás mentességi prémium az első ledolgozott teljes hónaptól
br. 450 - 470.000 Ft között mozog a bérpótlékokkal és prémiummal megnövelve a ledolgozott munkanapoktól függően, adó és járulék kedvezmények nélkül.

  • Fix beosztású, kiszámítható műszakrend
  • A betanulási idő alatt mentori támogatás
  • Távolsági bérlet (86%) vagy saját autóval való bejárás támogatása (18 Ft/km)
  • Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.