Beszerző

  • Cég neve

    Xomox Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Cseh utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszállítók versenyeztetése, árajánlatkérések ártárgyalások lebonyolítása
  • Piacelemzés, potenciális beszállítók keresése, beszerzési forrásokra vonatkozó döntések előkészítése
  • Beszállítók értékelése, fejlesztése
  • Beszerzési folyamatok, stratégiák kialakítása, fejlesztése
  • Szolgáltatások és a termeléshez kapcsolódó anyagok, eszközök, termékek beszerzése
  • Beszállítói szerződések előkészítése aláírásra
  • Adatok előkészítése az éves beszerzési tervek összeállításához
  • Vállalat irányítási rendszer vonatkozó adatainak karbantartása
  • Kapcsolattartás a Crane társ szervezeteivel, és a beszállítókkal
  • Operatív beszerzési feladatok ellátása
    • Rendelések összeállítása
    • Rendelések kiküldése
    • Szükséges adminisztrációk elvégzése
  • Megrendelt anyagok nyomon követése

Csatlakozz hozzánk, mert "Jó emberek jó dolgokat hoznak létre"

Elvárások

  • Minimum 3 év operatív beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás, projektszemlélet
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség

Amit kínálunk

  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat
  • Kreatív környezet
  • br. 39.300 FT/hó Cafetéria (már a belépés napjától)
  • Vidékiek esetén bejárási támogatás nettó 43 Ft/km
  • Sport támogatás havi max. 20.000 FT
  • Éves bónusz
  • Stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A XOMOX Magyarország Kft, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 30 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.
Számtalan referencia bizonyítja a hazai vezető felhasználóknál és globális partnereinknél termékeink magas minőségét, mely folyamatosan új piaci lehetőségeket nyit számunkra a további fejlődésünkhez.

A "jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük csatolja a magyar és az angol nyelvű fényképes önéletrajzát!