Beszerző

  • Cég neve

    SZINGA-Sport Kft.

  • Munkavégzés helye

    1038 Budapest, Tündérliget utca 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

​​​​​​A Dorko keresi leendő csapattagját, aki szeretné analitikus gondolkodásmódját egy olyan helyen kamatoztatni, ahol van lehetőség szakmai kihívásokra, valamint folyamatos fejlődésre.
Ebben a pozícióban betekintést nyerhetsz a magyar márka működési folyamataiba, kezdve az inspirációgyűjtéssel, a tervezésen és a beszerzésen át, egészen a termékek raktárba érkezéséig.

Ezekre a feladatokra számíthatsz majd:

  • Beérkező-kimenő csomagok-, kész termékminták kezelése
  • Napi kommunikáció a beszállítókkal, valamint a társrészlegekkel
  • Szállítási határidők folyamatos követése
  • Projektmenedzsment
  • Közreműködés a termékek fotózásain
  • Dorko Showroom rendben tartása

Elvárások

  • Hosszútávú karrierlehetőséget keresel, nyitott vagy a fejlődésre
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled az Excelt
  • Precízen és szervezetten végzed a munkád
  • Szereted a kihívásokat
  • Képes vagy önállóan döntéseket hozni
  • Csapatjátékos vagy

Előnyt jelent

  • 1-2 év beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Ruhaipari tanulmányok
  • Ázsiai gyártásban szerzett beszerzői tapasztalat

Amit kínálunk

  • 40% kedvezmény saját márkás termékeinkre a Dorko Flagship üzletében
  • A munkavégzés mellé telefont és laptopot biztosítunk
  • Szép Kártya – egy kiszámítható, havi szintű, fix béren kívüli juttatás
  • DokiApp - employee care program - mert nekünk a Te egészséged is szàmít
  • Heti 1 nap home office lehetőség, a munkavégzés rugalmasságáért
  • Indulj útnak egyedülálló stílusban: belépésedkor szabadon választható DRK cipő és felsőruházat
  • Két lépcsős ajánlási bónusz, amennyiben az általad ajánlott munkavállaló legalább 3 hónapig/félévig nálunk marad
  • Szervezett on-boarding, amely során már az irodai munka kezdete előtt betekintést nyerhetsz az értékesítési-, valamint a háttérfolyamatokba
  • Folyamatos szakmai fejlődésed nekünk is szívügyünk, így azt e-learning kurzusokkal-, irodai tréningekkel és - egyéni igény esetén - személyre szabott coachinggal biztosítjuk
  • Frissen őrölt kávéval adunk extra lendületet a napodnak
  • Pénteki rövidített munkanap, hogy legyen időd rákészülni a hétvégére
  • Kutyabarát munkahely vagyunk: Dolgozz 4 lábú barátoddal, akár a hét minden napján
  • Felejthetetlen csapatépítő bulikkal biztosítjuk, hogy munkahelyed ne csak egy feladatokkal teli tér legyen, hanem olyan közösségi élményt is adjon, amely során kollégáiddal együttműködve, szórakozva vehetsz részt a márka további sikereinek építésében

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Dorkonál az a cél hajt minket, hogy magyar márkaként mindent megtegyünk azért, hogy kihozzuk magunkból a maximumot. Tesszük ezt, amikor önkifejező termékeket készíthetünk, olyan munkahelyeket hozhatunk létre, ahol szeretnek az emberek dolgozni, és pozitív változást idézhetünk elő a hazai közösségekben, ahol mi is élünk. Budapest az otthonunk, ahonnan indultunk, és ahol minden nap dolgozunk a Dorko és Dorko Hungary márkáinkon. Minden nap teszünk azért, hogy napról napra, lépésről lépésre jobbak legyünk. Nem félünk kockáztatni a termékfejlesztésben és próbálkozni új dolgokkal.

Magyarország, a sport és a zene szeretete összeköt minket.
Egy emberként előre!

A jelentkezést csak önéletrajz feltöltése esetén tudjuk figyelembe venni!