Beszerző

  • Cég neve

    Stanley Electric Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Gábor Dénes út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi készletnyilvántartás vezetése (alapanyag, alkatrész)
  • Alkatrészigény kalkulálása, megrendelése, rendelések nyomon követése, hosszú távú előrejelzések készítése
  • Napi, operatív kapcsolattartás a beszállítókkal (magyar, európai, japán), és a beszerzéshez kapcsolódó támogató egységekkel
  • Problémás beszállítások kezelése
  • Számlázás
  • Fuvarszervezés
  • Beszerzési törzsadatok karbantartása
  • Kapcsolódó dokumentáció pontos adminisztrálása, rendszerezése
  • Közreműködés a beszerzési- és készletezési stratégia által meghatározott célok elérésében
  • Havi riportok

Elvárások

  • Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (Interjún teszteljük!)
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett munkahelyi tapasztalat
  • Kimagasló Excel ismeretek

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör és a fizetési igény megjelölésével a következő címre küldje:

Stanley Electric Hungary Kft. 3200 Gyöngyös, Gábor Dénes út 1.

Vagy:

a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Céginformáció

A Stanley Electric Hungary Kft. gyöngyösi telephelyére keres munkatársat BESZERZŐ munkakörbe.